منو اصلی
شرکت آرد روشن یزد - مشروح خبر :: حضور فرماندار شهرستان یزد در کارخانه آرد روشن یزد .

 

 

حضور فرماندار شهرستان یزد در کارخانه آرد روشن یزد .

فرماندار شهرستان یزد و معاونین وی ، از کارخانه آرد روشن یزد به عنوان واحد مدرن و برتر تولید آرد استان ، بازدید نمودند .  

 

روز چهارشنبه 08/خرداد/1398 جناب آقای سید محمد رستگاری ( فرماندار شهرستان یزد ) و معاونین وی ، کارخانه آرد روشن یزد را به عنوان واحد مدرن و برتر تولید آرد استان ، میزبان خود قرار دادند .

در این حضور تمامی قسمت ها و بخش های کارخانه مورد ملاحظه قرار گرفت . جناب فرماندار و هیئت همراه با بررسی فناوری مدرن و برتر به کار گرفته شده در این کارخانه در فرآیند های ذخیره سازی گندم ، آماده سازی گندم ، تولید آرد ، ذخیره سازی محصول ، بسته بندی و بارگیری محصول ، کارگاه طراحی و ساخت ، مجموعه انبار های لوازم و قطعات ، واحد کنترل کیفیت و بازدید از ساختمان اداری ، دستاورد های چندین ساله در حوزه های کارآفرینی و ایجاد اشتغال ، رونق تولید ، تولید محصول سلامت محور و عزم بر توسعة پایدار این شرکت را مورد رصد قرار دادند .

ایشان نیز با بازبینی سرمایه گذاری های انجام شده در سایر زمینه ها و وجود امکانات راهبردی و اقدامات ارزندة انجام شده که زمینة تقویت بنیة پدافند غیرعامل در این حوزة استراتژیک و مناسب سازی بستر به منظور کنترل وضعیت های بحران را فراهم آورده است ، مورد شناسایی و آگاهی بیشتر قرار دادند .

بعد از انجام این بازدید با تشکیل جلسه ای ، فرماندار محترم در جریان مشکلات صنعت و موانع پیش روی صنعت تولید آرد به ویژه مشکلات کارخانه های آرد استان یزد قرار گرفت .

 

منبع خبر:

دیدگاه کاربران
Designed in Narvan | Developed and support by Diba Group | Powered by DCMS 3.2
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت آرد روشن یزد می باشد.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت آرد روشن یزد می باشد.
Designed in
Narvan
|   پیاده سازی و پشتیبانی: گروه ديبا  |
Powered by DCMS 3.2